30 січня, 2011

Як перебороти невпевненість

Ви - унікальні! Припиніть вимірювати свої здібності чужими стандартами Скажіть собі: поміж мною і рештою людей не може бути повного збігу, адже я унікальний (унікальна). Я добре виконую свою роботу, я люблю свою сім'ю, у мене багато захоплень та хоббі, які роблять мені приємність. Така установка - перший крок до переборення невпевненості. 

Галерея успіху. Запровадьте парадний альбомчик для найкращих фотографій, фіксуйте власні досягнення й удачі: лише поглянете на цю колекцію і сумний настрій миттєво зникне, а самооцінка підніметься!
Отже, створіть галерею успіху!

Тільки добрі риси. Напишіть перелік того, що дає Вам привід пишатися собою. Наприклад, Ви - ретельні, уважні, чуйні, живете у злагоді з людьми, маєте авторитет у колективі де навчаєтеся чи працюєте.
Проаналізуйте, як ці достоїнства допомагають Вам у житті.
Якщо ж виявиться, що якийсь з талантів не задіяно, подумайте,  чим він може бути Вам на користь.

Позитив у кожному дні. Дуже часто на запитання: "Як пройшов день?",  відповідаємо - "Як звичайно..." й тут же згадуємо не вельми приємні ситуації: на роботі чи у студентській групі посварилися з колегою, не встигли вчасно здати звіт, виконати лабораторну роботу, чи написати реферат, а вдома виплеснули усе на рідних. А що ж відбулося доброго?
Адже прості, на перший погляд, нічого не варті деталі - двоник другу; цікава інформація, прочитана в Інтернеті; - потішили і змогли викликати усмішку.

Якщо позитивних моментів у Вашому житті буде більше,
від похмурого настрою та невпевненості не залишиться й сліду!
тому наповнюйте свій день маленькими радощами.

За матеріалами журналу "Легка промисловість"


2 коментарі:

  1. Дуже гарний пост!! Правильно кажуть, що 90% радощів нам даються безкоштовно - хороша погода, схід сонця, спів пташок, здоровя і т.д. Але людина чомусь засмучуються саме нестачею тих 10% - відсутністю нової сукні, каблучки чи ще щось.
    Вам, як людині що захоплюється Францією, хочу запропонувати дуже гарний сайт (якщо Ви ще не бачили). Насолоджуйтесь http://www.frenchlessons.ru/

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, за гарні слова про мій пост. Обов'язково перегляну сайт "Соблазнительный французский" - спокусливо до неможливості... Ще раз дуже дякую, за гарний настрій!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Запрошую почитати:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...