29 березня, 2012

Google читає думки?!

Така неймовірна думка виникла у мене  минулим літом...
А було так.

Почалися літні канікули, чи б то пак, у мене ж відпустка. За липень трохи відіспалася, вимила і вичистила усю квартиру, взяла за добру звичку щоденні вечірні променади у скверику, що недалеко від дому. А, щоб прогулянки були більш корисними (та й щоб різні сумні думки  не лізли в голову), познаходила старі касети з французькою, купила нові навушники і батарейки до старенького плеєра і почала поєднувати приємне і приємне.

Час від часу заглядала у інтернет чи то у свої скриньки, чи гуляла по улюблених блогах. А у інтернеті реклама - як невід'ємна його частина. І чомусь у той період постійно у мене перед очима траплялася реклама різноманітних курсів і методик з вивчення іноземних мов, але усі вони не дешеві, на жаль...та і, сказати, що, в той час, ставила собі за мету вчити мову не можу.

До того ж у мене вже був один підхід у вивченні мови, в результаті якого навчилася трошки писати і читати, а розмова -  "жё нё компрі па!". На журнальному столику лежить стопочка різних посібників, дисків і касет, а результат не надто... І я вже звиклася з думкою, що французька, це такий твердий горішок, який мені не по зубах.   Ну, немає у мене таланту до вивчення французької, хоч ти трісни, і все,     ,  а хочеться, мрія, ж, дитяча.

Отак, реклама з'являлася-з'являлася, наче читаючи мої потаємні думки і мрії про французьку, і накінець вплинула на мою підсвідомість, і я ризикнула зареєструватися на одному з рекламованих сайтів, де вивчають мови. 
І, почався мій власний експеримент над власним організмом...

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Запрошую почитати:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...