03 серпня, 2015

Перший врожай !

Дочекалася першого врожаю !

Це помідорки сорту "балконне чудо" і "балконне чудо золоте"(зліва).  Це балконне чудо виросло висотою 96 см . Прийшлося шукати підпорки. Виручили алюмінієві шампури куплені ще в епоху тотального дефіциту. За прямим призначенням використовувати їх було неможливо, тому що прогиналися від ваги настромленого м'яса. Кілька разів поривалася їх викинути з комірчини, але якийсь невідомий внутрішній голос переконував мене, що вони не займають багато місця, то хай лежать. От настала їх зоряна година ! Скотчем, геніальним винаходом 20 століття, який навіть на змогла вдосконалити НАСА, два прутики  перетворені в один довгий і з хламу перетворилися на потрібну річ у кімнатному городництві .
А це помідорки сорту "мінібел". На пакетику було написано, що рослинки після пікування пересаджуютьу горщики діаметром 12-15 см. Мій городній азарт цього року не на жарт розгорівся, а до часу, коли "мінібел" потрібно було висаджувати у горщики,  усі горщики  вже були зайняті, і більшість рослин вже була прилаштована у співробітників, але залишалося ще 4 рослини-замориші, які, чомусь, дуже шкода було викинути. То, для них вирішила використати пластикові пляшки з-під мінеральної води.  І от що з того вийшло:
Дружочок мій, імбир, продовжує рости і тішити око :
Після попередньої фотосесії, я зрізала усі рослинки, але вони знову розрослися і стали гарніше кущитися. Базилік і майоран:
Розмарини ростуть дуже повільно:
Для експерименту розмарин, який росте в пластиковій коробочці, прищипнула верхівку.
Як декоративна рослина мені дуже сподобався шалфей.
Де його використовувати в кулінарії не знаю, але дуже естетично милує око.
І, лаванда :
Рослинку, яка росте в пластиковій коробочці я обрізала . Викидати гілочку було шкода, то я поставила її в шкляночку з водою у пластикову пляшку. Колись, таким чином, вкорінювала олеандри, привезені з Франції.
Спостерігаю !

Весна
Експеримент
Експеримент-2
Експеримент-3
Експеримент-4
Експеримент-5

2 коментарі:

  1. Какие помидорки - красотулечки, аж похрумкать захотелось!

    ВідповістиВидалити
  2. Наталю, запрошую !!! справді дуже смачні, ароматні, зовсім не такі як на базарі чи в магазині.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Запрошую почитати:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...