11 вересня, 2010

Рош-а-шан - з Новим 5771 роком!

Те, що інтернет простори безмежні - ні для кого не секрет. Чи могла би я колись подумати, що зможу зустрічати єврейський Новий рік - Рош-а-шан.
Так, от на цих безмежних просторах познайомилася з цікавою і неординарною людиною - Яною, з її блогами: Yana.Yar.kaya, Picasa, Гаджеты..., "Друзья Бабочки Яночки" і   з  іншими не менш  цікавими її блогами.

Яна, будучи людиною неординарною, щирою, привітною, енергійною і завзятою запропонувала усім, хто загляне в її блог приєднатися до чаювання, яке відбудеться 9 вересня 2010 року в честь нового 5771 року.


Для цього усім учасникам чаювання потрібно обмінятися своїми улюбленими чаями, що ми всі дружно зробили. Чайний обмін відбувався між жителями 4-х країн: Росії, Ізраілю, Білорусії і України.
Крім чаю потрібно було купити або спекти халу чи кекс, яблука і мед - як символи наступного щасливого і доброго  року.  Яблука і халу потрібного змазувати медом, щоб наступний рік був щасливим і багатим.
Ще дуже цікаву інформацію з приводу Рош-а-шана ви можете почерпнути тут і тут.

Шана това!

P.S. Сьогодні 13.09 я отримала подарунок від Niona.  Правда - це чудо!

3 коментарі:

  1. Таня, спасибо вам за участие, активное посылание своих любимых чаев, за добрые слова и прекрасный рассказ о моем первом, таком для меня смелом, мероприятии. Спасибо за отзывы и комментарии. У вас получился чудесный стол. Надеюсь, что и вечер чаепития прошел в душевной обстановке. Желаю всем членам вашей семьи доброго, счастливого, сладкого года.

    ВідповістиВидалити
  2. Да, Яночка, вечер чаепития я провела с моим любимым сынулькой. Он с удовольствием вкушал халу с медом и яблоками. Жаль, что картинка не может восоздать аромат чая. Ваш травяной чай мы оставили на конец чаепития. Там, наверное, трава есть какая-то успокаивающая - спала после чаепития как младенец.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Запрошую почитати:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...