26 квітня, 2011

Таємниця кави. Четверта...

Отже, кава має унікальні смакові якості - це ми з'ясували у попередніх постах. Але, крім того, вона є невичерпним джерелом низки косметичних складників.

Пінолева кислота, яка міститься у кофеїні, відновлює еластичність шкіри, перешкоджає її старінню, а також має протизапальні та фотозахисні властивості, тобто є своєрідним ультрафіолетовим фільтром. Ця суперкорисна якість дає можливість світовим брендам з догляду за шкірою створювати якісні креми для обличчя. Кофеїн у їхньому складі відповідає не тільки за захист шкіри від зовнішньої агресії, але й за її пружність і гладку поверхню. За допомогою впливу кофеїну зміцнюється шкіра, підтягується овал обличчя і сповільнюється старіння тканин.

Природні компоненти, які містяться у кофеїні, допомагають позбутися токсинів, активізують розщеплення жиру: саме тому більшість антицелюлітних кремів засновані на кофеїні. Завдяки жиророзщеплювальній дії кофеїну створені креми для  моделювання фігури й корекції контурів тіла, до складу яких  входить особлива зелена кава. 

Більше про каву ви можете прочитати тут.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Запрошую почитати:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...