28 березня, 2011

Причини весняної втоми. Перша...

Здавлося, все йде як завжди - те ж місце роботи зі звичними обв'язками, та ж родина, але... Таке враження, що хтось нібито висмоктує з вас всі життєві соки, і пояснення цьому немає - фізично ви абсолютно здорові.

Проте як бути, якщо сил немає  взагалі, але постійно спостерігаються такі неприємні симптоми, як втрата апетиту, апатія, безсоння та постійна слабкість м'язів? Дуже добре, якщо у вас є можливість взяти відпустку саме зараз і поїхати кудись розвіятися та набратися нових вражень, від яких можна непогано "підзарядитися" енергією, проте, коли така ситуація тимчасово неможлива, боротися з постійною втомою доведеться на місці і  своїми силами.

Особливу втрату сил та життєвої енергії ми відчуваємо навесні, адже наш організм після зими змушений активно перелаштовуватися під інший режим роботи, та ще й  погода змінюється миттєво - сьогодні яскраво світить сонце, завтра вже знову дощ цілий день, а ми  занадто чутливі до подібних метеорологічних коливань, от і не можемо призвичаїтися до таких змін. Медики встановили, що, крім весняної втоми та авітамінозу, є і синдром хронічної втоми - захворювання, яке. на жаль, досить поширене. 

Причини постійної втоми:

1. Брак вітамінів та слабкий імунітет. 
Так, екологія, брак часу на нормальне харчування негативно позначається на нашому організму. Проте подібні проблеми зі здоров'ям ми нерідко влаштовуємо собі самі.

Наприклад, дієти та обмежений денний раціон призводять до розладу роботи кишкового тракту, а також до гормональних розладів і значного зниження імунітету, через що людина стає прекрасною "здобиччю"  для  різних вірусів та хвороб, які й підточують наше здоров'я. 

Але є одне захворювання, яке може стати основою вище перелічених симптомів - це прихований дефіцит заліза, на який страждають 30% жінок. І, якщо вчасно не компенсувати нестачу цього елементу, дефіцит перетвориться на залізодефіцитну анемію. Визначити, чи є вона у вас, допоможе звичайний аналіз крові, а насторожити вас мають такі симптоми, як загальна слабкість та особливо запаморочення. 

Також нездужання і в'ялість можуть бути наслідками порушень гормонального балансу через неправильне лікування, то не треба відкладати візиту до лікаря, бо може статися так, що проблему, через яку вистраждаєте, буде вирішено за тиждень-другий лікування.

Продовження в наступному пості!

Приємного читання і доброго Вам здоров'я!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Запрошую почитати:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...